Zadaj pytanie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij do nas wiadomość...

Centrum Rozwoju

Integracja i team building

Do wyższości pracy zespołowej nad wysiłkiem indywidualnym nie trzeba już nikogo przekonywać. Jej przewagę stanowi efektywność, kreatywność oraz innowacyjność pojawiających się rozwiązań. Jednak nie o każdej grupie można powiedzieć, że jest zespołem. Bez jasnego podziału ról, przejrzystej komunikacji, partnerskich relacji oraz nastawienia na osiąganie celów trudno spodziewać się dobrych rezultatów.

CENTRUM ROZWOJU oferuje projekty:

  • budujące i wzmacniające zespoły poprzez efektywną komunikację, kształtowanie partnerskich relacji oraz wzbudzanie otwartości na zmiany,
  • spotkania integracyjne łączące dobrą zabawę z rozwojem konkretnych umiejętności.

Naszym celem w tym obszarze działalności jest dostosowanie realizowanych projektów do indywidualnej specyfiki działalności firm oraz kompleksowe podejście do powierzonych nam zadań.

Spotkania realizowane w plenerze (outdoor)  lub w obiektach (indoor) prowadzimy w formie warsztatów, szkoleń, czy projektów CSR zgodnych ze społeczną odpowiedzialnością prowadzenia biznesu.

Ważnymi elementami metodologii realizacji projektów team buildu oraz integracyjnych jest:

  • tworzenie indywidualnych scenariuszy będących odzwierciedleniem rzeczywistych sytuacji  w zależności od stawianego celu i potrzeb szkoleniowych grupy,
  • uczestnicy szkoleń są ich współtwórcami ponieważ pracujemy na ich sytuacjach i wypracowujemy wspólnie  wnioski.