Zadaj pytanie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij do nas wiadomość...

Centrum Rozwoju

Nasze standardy pracy coachingowej:

 

Misją CENTRUM ROZWOJU w obszarze działalności coachingowej jest:

Wspieranie naszych klientów w procesie świadomego kreowania rzeczywistości poprzez dostrzeganie swoich zasobów i możliwości oraz samodzielne dokonywanie zamierzonej zmiany.

Mamy przekonanie że coaching jest niestandardowym narzędziem służącym rozwojowi i podnoszeniu efektywności zarówno osób indywidualnych jak i podnoszeniu wydajności zespołów i organizacji. Dlatego też, coaching jest dla nas podstawowym narzędziem, zarówno we współpracy indywidualnej, jak  z całymi zespołami.

Posiadaną wiedzę w zakresie coachingu potwierdzają:

Certyfikaty  Międzynarodowego Stowarzyszenia Coachów  ICC docenionego przez EMCC (Europejską Radę ds. Coachingu i Mentoringu) poprzez przyznanie Europejskiej Nagrody Jakości EQA. Jest niezależną nagrodą jakości; jej uzyskanie świadczy o tym, że oferta lub kwalifikacje coacha posiadającego międzynarodową certyfikację ICC spełniają surowe standardy europejskie w danym obszarze działalności zawodowej.

Nagroda ta cieszy się uznaniem na całym świecie. Uznawana na całym świecie Europejska Nagroda Jakości  jest wolna od wpływów dostawców coachingu i organizacji coachingowych. Przyznawana za wysoką jakość opartą na europejskich standardach jakości.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronach WWW:
http://emccaccreditation.org/eqa-home/ 
lub http://emccaccreditation.org/foundation-courses/
Więcej o coachingu ICC: www.iccpoland.pl

Wartości, jakie wyznajemy w pracy i w życiu prywatnym:

  • Pasja
  • Profesjonalizm
  • Dbałość o relacje
  • Elastyczność

Jako coachowie, trenerzy i konsultanci przestrzegamy zasad i kodeksów etycznych instytucji do których przynależymy: ICC, PIFS:

  • ICC (International Coaching Community) w tym Kodeks Etyczny Coacha ICC, więcej szczegółów na stronie: www.iccpoland.pl
  • PIFS (Polskiej Izby Firm Szkoleniowych) w tym  Kodeks Dobrych Praktyk, więcej szczegółów na stronie: www.pifs.org.pl .