Zadaj pytanie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij do nas wiadomość...

Centrum Rozwoju

Specjalista ds. rozliczeń i kontroli kosztów:

Proces coachingowy jaki przeszłam przy wsparciu Coachów Joli Suchłabowicz i Beaty Janiczek-Lasoty bardzo zmienił moje spojrzenie na własne możliwości.


Sesje pomogły mi zidentyfikować mechanizmy, które blokowały i utrudniały mój rozwój. Dzięki wykonywanym ćwiczeniom stało się dla mnie jasne jak wielu ze swoich umiejętności nie wykorzystuję w pracy zawodowej, a także w życiu osobistym. Wiedza jaką nabyłam pomogła mi przełamać bariery, które mnie ograniczały. Zobaczyłam swoje mocne strony i zaczęłam je wykorzystywać.

Teraz świadomie buduję swoje cele oraz dążę do ich realizacji. Nie boję się wyzwań, podejmując działanie nie skupiam się na swoich niedoskonałościach ale na swojej sile i wiedzy. Potrafię wyrażać swoje opinie i nie boję się swoich pomysłów. Poleciłabym coaching przede wszystkim osobom, które wewnętrznie czują, że to co robią nie jest szczytem ich możliwości ani marzeń.

Joli Suchłabowicz i Beacie Janiczek-Lasocie bardzo dziękuję za ogromną pracę, którą razem ze mną wykonały. Dziewczyny są po prostu kochane i mega profesjonalne!!!