Zadaj pytanie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij do nas wiadomość...

Centrum Rozwoju

Aneta F. muzyk

Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z coachem czy terapeutą, spotkania takie kojarzyły mi sie głownie z mówieniem o swoich problemach. Spotkania z Jolą zaskoczyły mnie. To nie była tylko rozmowa.


Jola proponowała różne metody, pozwalające dojść do sedna problemu i znaleźć rozwiązania.  Zrobiliśmy np. ustawienie dotyczące mojego konfliktu z mężem. Polegało ono na intuicyjnym ustawieniu klocków przedstawiających członków mojej rodziny. Okazało się, że na takim ustawieniu idealnie widać relacje miedzy ludźmi. Podpowiedziało ono również rozwiązanie problemu. Inne metoda pracy, która bardzo mi pomogła to cofnięcie sie do czasów dzieciństwa. Było to wyczerpujące emocjonalne ale bardzo skuteczne. Pozwoliło mi uwolnić sie od wielu leków i poznać " pochodzenie" niektórych niechcianych zachowań i wyeliminowanie ich. Najtrudniejsze okazało sie cw. polegające na mówieniu o swoich wadach i zaletach. Głośne zakomunikowanie o nich drugiej osobie dało mi większa zgodę na ich posiadanie:) i prace nad nimi. Bardzo ważnym i cennym ćwiczeniem było uwalnianie sie od negatywnych połączeń z moim mężem. Efekt to moje uodpornienie na nieświadoma manipulacje mojego męża , które były dla mnie bardzo niszczące. Dało mi to dużo siły.
Najcenniejsze co wyniosłam z tych spotkań to skupienie sie na sobie, swoich potrzebach i swoich emocjach , otwarcie się na ludzi bez oceniania ich, dystans do rzeczy na które nie mam wpływu.  Doceniam życie tym co tu i teraz, zamiast ciągłego czekania na coś lepszego co wydarzy sie kiedyś. Potrafię teraz w trudnych momentach dać sobie czas i nie podejmować pochopnych decyzji, z czym wcześniej miałam duży problem?