Zadaj pytanie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij do nas wiadomość...

Centrum Rozwoju

BK

Rozwój własny był i jest dla mnie bardzo istotny, myślę że przebyłam już długą drogę. W tej ścieżce rozwoju towarzyszyła i pomagała mi stale Jola Tadeusiak, mój coach i psycholog. Pomagała mi wiele razy podczas naszych osobistych spotkań.


Jola pomogła pokonać mi moje przekonania i własne ograniczenia, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dzięki jej dociekliwości, którą okazywała mi z wielką delikatnością i wyczuciem mogłam zrozumieć mechanizmy swojego działania i dokonać wiele pozytywnych zmian w moim życiu.

W towarzystwie Joli zawsze czułam się komfortowo i bardzo bezpiecznie,  byłam  zawsze wysłuchana i zrozumiana. Dzięki jej pomocy mogłam zmienić  i poprawić jakość mojego życia osobistego. Zyskało  również wiele moje życie zawodowe, mogłam zrozumieć  w jaki sposób i dlaczego działam tak a nie inaczej w różnych sytuacjach zawodowych,  wiele wątków relacyjnych, wiele pokonanych blokad i dokonanych zmian. 

Jola zawsze była i jest gotowa do pomocy. Czuję się dużo lepiej, kiedy pomyślę, że w razie potrzeby jest ktoś, kto zrozumie mnie lepiej niż ja sama..