Zadaj pytanie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij do nas wiadomość...

Centrum Rozwoju

Agnieszka Specjalista ds. Administracyjnych

Jeśli chodzi o korzyści z sesji coachingowych na pewno jest to otwarcie na rozmowy o uczuciach, emocjach.


Pogłębienie świadomości o sobie samej, oddzielenie życia osobistego od zawodowego (zbudowanie zdrowych relacji pomiędzy tymi dwoma obszarami), zwrócenie uwagi na to jak moje zachowanie może być odebrane przez inne osoby (jak uniknąć nieporozumień w jego interpretacji).  Zdecydowanie sesje podnosiły mnie na duchu- co w obecnej sytuacji zmiany stanowiska pracy było mi bardzo potrzebne. Team Coachów Jola Suchłabowicz i Beata Janiczek-Lasota pomógł mi spoglądać na pewne sytuacje nie tylko z mojej perspektywy, ale również innych osób uczestniczących w konkretnych wydarzeniach. Pomogłyście mi wykrzesać pokłady empatii którą jednak jak się okazało posiadam (może nie w nadmiarze, ale jednak) ;) ;)?

Zdecydowałam się na coaching, aby określić swoje mocne oraz słabe strony dzięki czemu mogłam podjąć decyzję w którą stronę ukierunkować swoje działania tak aby wykonywać pracę dającą mi satysfakcję oraz w której będę się czuła komfortowo, jaki kierunek rozwoju mam wybrać.

 Udział w coachingu poleciałabym w zasadzie każdemu kto jest otwarty na zmianę, chcącym zobaczyć swoje zachowanie z różnych perspektyw, podjąć decyzję w oparciu o własne przemyślenia (couching pomaga samodzielnie sformułować konkretne działania dzięki którym osiąga się zamierzony cel), spojrzeć z dystansem na swoje obecne zachowanie oraz wyciągnąć z niego wnioski.