Zadaj pytanie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij do nas wiadomość...

Centrum Rozwoju
< Dorota Wielgos-Gromadka

Jolanta Łuczkowska

Coach, Trener, Senior Konsultant


Jest certyfikowanym coachem, konsultantem i trenerem od 2008 roku.  Ma na swoim koncie ponad 1000 godzin pracy z klientami. Wcześniej pracowałam w brytyjskich i amerykańskich korporacjach zdobywając doświadczenia biznesowe.

Specjalizuje się w coachingu executive, business oraz coachingu kariery, coachingu holistycznym. Jestem również mentor coachem. Znajomość korporacji i mechanizmów jej działania pozwala jej na szybkie nawiązanie kontaktu z klientem i zrozumienie kontekstu jego pracy. Prowadzi również projekty konsultingowe związane z rozwojem talentów.

Brała udział w wielu projektach dotyczących opracowania ścieżek kariery, planu sukcesji managerów i top managerów. Szczególnie interesują ją projekty dotyczące poszukiwania i rozwijania talentów. Ma doświadczenie w budowaniu zmotywowanego efektywnie współpracującego zespołu, który jest zdolny do zdobycia ambitnego ale osiągalnego celu (team coaching). 

Regularnie korzysta z superwizji dla coachów w celu podniesienia swojej efektywności oraz działania zgodnie zasadami etyki zawodowej coacha.

Jako trener prowadz autorskie szkolenia  ?Manager jako coach? oraz ?Energia sukcesu?.