Zadaj pytanie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij do nas wiadomość...

Centrum Rozwoju

Polityka prywatności

CENTRUM ROZWOJU oświadcza, że dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji.

Abyś mógł skorzystać z naszych szkoleń, wymagane jest  przesłanie nam swoich danych w formularzu.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami.

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie dla umożliwienia Tobie i osobom przez Ciebie zgłaszanym uczestnictwa w naszych usługach: szkoleniowych, doradczych i coachingowych lub subskrypcji newslettera.

Dane dotyczące szkoleń, doradztwa i coachingu będą wykorzystane do wystawienia faktury za usługi szkoleniowe, doradcze i coachingowe, będące przedmiotem łączącej nas umowy.

Jeżeli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od nas informacji o szkoleniach i projektach, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania ich do Ciebie.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Dane zbierane automatycznie.

Gromadzone będą dane niezbędne do realizacji usługi newslettera tj. adres mailowy, imię.

Serwis bada aktywność użytkowników z pomocą googleanalytics zbierając ogólnodostępne dane tj. adres IP, rodzaj przeglądarki, rodzaj systemu operacyjnego, aktywność użytkownika na stronie, goolokalizację szczegółowo omówionej w polityce prywatności google http://www.google.com/policies/privacy/

Za przetwarzanie danych osobowych rozumie się ich analizę, porównanie przygotowywanie personalizowanych ofert handlowych bądź informacji o charakterze reklamowym
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

CR nie ponosi odpowiedzialności za działania bądź zaniechania Google.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Jeżeli dokonałeś zgłoszenia uczestnictwa w naszym szkoleniu możesz otrzymać od nas maile dotyczące tego szkolenia.

Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojego szkolenia.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz go od nas otrzymywać drogą mailową.

Zmiany naszej polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.